O NAS

Sklep internetowy

Sklep Internetowy Passione składa się z dwóch butików: Love Boutique i Passione Boutique. Zapewnia wygodne i szybkie zakupy oraz duży wybór dostępnego asortymentu. Oferujemy Państwu ubrania i dodatki najlepszych światowych marek:

  • Patrizia Pepe
  • Red Valention
  • Love Moschino
  • Ice Berg
  • See By Chloé

 

Salon stacjonarny w Kaliszu

Passione Boutique mieści się w samej starówce najstarszego miasta w Polsce. Już sama wystawa zachęca do wejścia. Przepiękne elementy dekoracyjne w kształcie serduszek, żywe kwiaty w pięknych donicach i stylowe, zapalone świeczki tworzą iście bajkowy, magiczny nastrój. W środku jest jeszcze piękniej - figurki krępych pań pijących szampana, budda spoglądający z półki, na której mienią się łańcuszki, okulary i koraliki oraz wszechobecne aniołki tworzą ultra dekoracje, dzięki którym można poczuć się jak w malutkiej galerii sztuki.

Sterylny, biały i minimalistyczny background tworzy genialny kontrast z rzeczami, butami, torebkami i drobiazgami jakie butik oferuje. A trzeba przyznać, że Passione oferuje wiele: nowoczesne tkaniny, dzianiny, wzory oraz ciekawe fasony markowej odzieży w doskonałym gatunku. To wszystko z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki.

Miła i profesjonalna obsługa zapewnia Klientkom pomoc w odnalezieniu rzeczy pozwalających podkreślić ich indywidualny styl. Bez pośpiechu, przy filiżance pysznej kawy oraz oryginalnego ciastka można omówić swoje wizje i zapoznać się z najnowszą kolekcją.

Naszym dodatkowym atutem jest fakt iż butiki prowadzi profesjonalna stylistka Kasia Chwiałkowska. Doradzi ona fason i rozmiar a także stworzy i zaproponuje odpowiednią stylizaję i dodatki. Nasza właścicielka ukończyła Europejską Szkołę Dyplomacji oraz jest zwyciężczynią I edycji "Cosmodziewczyny roku" miesięcznika Cosmopolitan.

Stylistka służy darmowymi poradami w sklepie, a osoby zainteresowane indywidualną poradą proszone są o kontakt mailowy: weisskasia1970@wp.pl.

  Salon Passione